Fordo kamionet 1989

Shitet nga: veton 17 Tet 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford kamionet 1989
qmimi 1800 pak i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim