Iveco

Shitet nga: labinot 24 Shk 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco & rimokjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim