Iveco -02 +rimokjo qmim te lir deri fund mujit

Shitet nga: Labinot Morina 10 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco 2002- rimokjo qmim te lir oferta deri 1 mars kamioni asht ne gjendej shum te mire inf edhe ne viber 045986613 pres plerea serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim