Iveco me rimokjo

Shitet nga: labinot 19 Gsh 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco me rimokjo e ardhur nga sht zvicer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim