Iveco per info tel

Shitet nga: Labinot K Morina 18 Dhj 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco me rimokjo ne shitje tel 044909038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim