Iveco

Shitet nga: Bujar berisha 04 Jan 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Iveco shum e ruajtur e posa ardhur nga zvicra me shum pak kilometra (83000 klm)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim