Iveco

Shitet nga: Bujar berisha 14 Jan 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveco e sapoardhur nga zvicra ne gjendje shum te rregullt me shum pak kilometra te kaluara (88000 klm).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim