Iveco

Shitet nga: Iveco 27 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni iveco 91 ne gjendje te mir 35/10 2.5 turbo daily sboj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim