Kamijonete Ford

Shitet nga: Leonard 15 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoneta ka dy vite denim,dhe ka defekt ne motor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim