Kamion Benz

Shitet nga: Fatlir 07 Tet 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz 609D Ne Gjendje Shum Te Mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim