Kamion LT 28

Shitet nga: Lulzim Morina 19 Nën 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion LT 28 eshte I thjesht , motor 2.4 disel , eshte I ruajtur , gjysem elektronik , pa regjistrim , pa denim , gjithe I kompletuar , ju mirepres. Tel: 044834458 ose viber/whatssapp +37745422312. Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim