Kamion Man

Shitet nga: Man 22 Gsh 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet esht ne gjendje tmire pune
Man 27-422 viti 1993
Regjistrim edhe nje muaj per informata na kontaktoni ne
Tele 044204466 dhe ne viber
Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim