Kamion iveco ne shitje

Shitet nga: labinot 18 Tet 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamion iveco ne shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim