Kamion mercede 312

Shitet nga: Labinot Morina 10 Mar 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamion me dogan te pagume &viber 049804444& kopresor ne gjendje pune ne shitje shi ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim