Kamion mercedes

Shitet nga: Emrah 22 Nën 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte me gjendje sic shihet ne foto.Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim