Kamion608

Shitet nga: Mezahir 15 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni eshte ne gjendje perfekte motorri ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim