Kamionet e tipit mercedes 208

Shitet nga: Mustaf 06 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makina është në gjendje shumë të mirë me mbulojë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim