Kamionet

Shitet nga: Mitat Berisha 16 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte ne gjendje te rregullt ben dhe me ndrrime për me shumë info lajmroni ne numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim