Kamioneten VW-T4 2,4-2002

Shitet nga: MEHMET 04 Sht 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten benzin 2,4 viti i prodhimit 2002,5 ulëse ne gjendje shum te mirë. Është e ardhur nga Gjermania e pa doganuar ne gjendje shum të mirë. për informata më të hollësishme kontaktoni në mob.044-124 123
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim