Kamioneti VW T4 Turbo Dizel

Shitet nga: Rahokos 04 Jan 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioneti VW T4 Turbo Dizell Në gjendje shum të mirë me tabela RKS regjistrim deri muajin gushte 2017 i ardhur nga Zvicra Km 160.000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim