Kamioni 608

Shitet nga: iii 03 Jan 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim