Kombe T4 2.5 TDI 2001

Shitet nga: Hasan Morina 26 Dhj 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes VV T4 2001 2.5 TDI i sapo ardhur nga Austria ne gjendje shum te mir teknike km196500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim