Kombe VW LT Dizel 94

Shitet nga: Lt 07 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Lt 28 viti 94 Rks E skaduar pa denim asht ne gjendje te mir qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim