Kombe VW T4 2.5 Tdi 2000

Shitet nga: T4 12 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet T4 2.5 Tdi viti 2000 i ardhur nga Austria me liber te servisit busi asht shum i rujten,pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim