Kombe VW T4 2.5 Tdi 2001

Shitet nga: Hasan Morina 04 Jan 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes T4 2.5 TDI viti 2001 i sapo ardhur nga Austria asht shum i rujten me liber te servisit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim