Kombe VW LT dizel -86

Shitet nga: Minir Krasniqi 18 Mar 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi Volkswagen LT 35 2.4 Diesel (motorri esht i nderruar me 65.000km) ose
bejm nderrim te mundshem preferohet golf 2.
Per me shum kontakto ne nr e tel: 044 356 712.
Pronar: Minir Krasniqi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim