Kombe VW T2

Shitet nga: valmir 20 Shk 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin t2 1.7 dizell ngjyr e kaltert viti i prodhimit 1991 i regjistruar osht amo osht i qlajmrun dokumentet i ka ne gjendje trregullt hipotek nuk osht garantoj per me shum info tel/viber +37745616217
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim