Kombe VW T2

Shitet nga: Hasan 07 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin vw t2 viti 88 me ulse regjistrim deri me 10:9 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim