Kombe VW T4

Shitet nga: betim 28 Nën 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ne gjendje shum te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim