Kombe VW T4 2.5 TDI 2001

Shitet nga: T4 27 Dhj 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Y4 2.5 TDI 2001 ne gjendje shum te mir i sapo ardhur nga Austria.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim