Kombe VW T4 2.5 TDI 2001

Shitet nga: T4 02 Jan 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes T4 2.5 TDI 2001 I ardhur nga Austria asht shum i rujten.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim