Kombe VW T4 2.5 TDI 2001

Shitet nga: t4 08 Jan 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet T4 2.5 TDI 2001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim