Kombe VW T4 2.5 TDI

Shitet nga: Hasan Morina 31 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes T4 2.5 TDI 2001 i sapo ardhur nga jasht km 196500 km me liber te servisit rrypin e ndrrum 4 goma te dimrit shum i rujten.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim