Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: vw t4 12 Dhj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet ose nderrohet vwt4 1.9 diesel 1991 , eshte ne gjendje te rregullt , mundsi ndrrimi me opel zafira , mercedes benz etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim