Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: morina 12 Dhj 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet ne gjendje te rregullt puna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim