Kombe VW T5

Shitet nga: Fitim 24 Jan 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fawe t5 ne gjendje shum te mir ka 180000 kilometra viti prodhimit: 2004 regjistrim ka 1 vjet pres bleres serioz per me shum informata na kontaktoni ne
044230718
043870024
Qmimi sipaass marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim