Kombi Mercedes Vito 108

Shitet nga: satkim 02 Mar 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi vito 108 ne gjendje shum te regullt ekonomike , regjistrimi i par ne kosove.
viti prodhimit 1996
2.3 DIZEL/NAFTE ABS HIDRAULIK ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim