Kombi Renault

Shitet nga: Milaim 10 Jan 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim