Kombi VW T2

Shitet nga: Bekim Krasniqi 02 Jan 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin ne gjendje te rregullt pune ka 4 goma te reja te dimrit po ashtu edhe akumulatirin e ri esht me ulse para e mrapa nuk ka denim esht i qlajmruar nuk esht hipotek bej edhe ndrrim pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim