Kombi ford transit disel viti 2002 2.5 rks

Shitet nga: skender 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
e shes kombin ford transit disel o shum i rujten rks ka 1 vit regjistrim bej nderrim me nje pikap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim