Kombi

Shitet nga: lulzim 17 Sht 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi 307mercedes ne gjendje shum te mir regjistrim ka deri me 12.08.2016 per me shum informata na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim