Kombi

Shitet nga: Kombi 17 Tet 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shite kombi Mercedes mb me tabela te dorzume me koh nuk kah denim hiq asht ne gjendje te rregull shitet me qmim 700€
Per info viber 044276552
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim