Makin per kubza mundsi ndrrimi

Shitet nga: Milaim 25 Dhj 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makina esht prodhim i sopotit posedon 3kallap kubza dy meshalica bunkeri me dy traka 250 drrasa treja roboti drrasave ehte ne gjendje rregullt mund te provohet menjeher ni pjes e marim komoenzim qka na konvinon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim