Makina ngarkuse Terheqse

Shitet nga: Besim 27 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet actros 1843 viti 06/05/1999/ kamijoni i ka gjitha pajisje ful esht i regjistuar ndersa prikolica esht viti 06/05/1999/ esht me jasteka abs ebs esht ne gjendje shum te mir kamijoni esht me gjitha goma shum te mira edhe prekolica komplet me goma shum te mira asni investim ska kamijoni vetem me punu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim