Man 27-422 viti 93

Shitet nga: Man 31 Tet 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 27-422 viti 93
Ne gjendje tmir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim