Man 27-422

Shitet nga: Man 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin markes man viti 1993
Ne gjendje tmir pune regjistrim te skaduar iqlajmruar
Ipotek nuk esht
Per mashum na kontaktoni ne vajber +38649435081
Qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim