Mani

Shitet nga: Man 01 Tet 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin markes man esht ne gjendje te rregullt iqlajmruar
Na kontaktoni ne vajber
+38649435081
Ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim