Mercedes 208D

Shitet nga: Sokol 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten mercedes benz 208D ne gjendje te rregullt i ruajtur. Qmimi sipas marreveshjes. Per info: 044/268-497&049/335-141(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim