Mercedes 508

Shitet nga: nijazi 20 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 508 i qlajmrun denim nuk ka
Kulica 3m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim