Mercedes 508

Shitet nga: Menan 09 Mar 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje te rregullt ka edhe 8 muj regjistrim
Per me shume informata na kontaktoni ne Telefon 049/183/439
Qmimi i diskutushen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim